PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 191
ocen
7,9 10 1 83191
8,3 41
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

:/....

ocenił(a) film na 8

mi sie srednio podobał, nie wiem czemu. ciezki film, mimo ze trwa tylko troszke ponad 100 minut.......
.......

Billy_Hayes

Ten film był dla Ciebie ciężki?? Fakt jest dramatem, a dokładniej komediodramatem i jest w tym filmie wiele scen humorystycznych. Na przykład pierwsze oświadczyny Bena. Jest wiele takich scen. I ta muzyka. To chyba moja ulubiona ścieżka dziwiękowa ( ta albo ta z Misji ). Żaden film z tego gatunku nie dorównał Absolwentowi. Nawet do tego poziomu sie nie zblizył. No, ale każdy ma swój gust...

Waszes

też nie rozumiem ciężkości
film jak dla mnie był "rześki", lekki i ten efekt + ścieżka dźwiękowa Simona i Garfunkela tworzy klimat całego filmu
obejrzyj jeszcze raz to może się przekonasz ;)

Billy_Hayes

ciężki?!:>:> Ty może lepiej sobie obejrzyć Zagubioną Autostradę albo Mechaniczną Pomaranczę :) (polecam!)

Absolwent <3 <4 jest super, w żadnym wypadku nie jest ciężki, można nawet obejrzeć przy piwie ze znajomymi, dawno się tak nie wczułem w rolę bohatera x] Film pozostaje w hipokampie na długo. Pozdrawiam

lhx

dla jednych ciężki dla innych nie; to zależy od tego co przeżyła dana osoba i jak to widzi w swoim życiu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones