PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 191
ocen
7,9 10 1 83191
8,3 41
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

8/10

ocenił(a) film na 8

Film ten powinno się obejrzeć z kilku powodów, świetna muzyka, Dastin Hoffman w najwyższej formie oraz świetny bardzo oryginalny scenariusz i dobra reżyseria nie pozwalają nam sie nudzić ani na moment, Wart polecenia każdemu.

ocenił(a) film na 8
Lukas_59

Potwierdzam opinię powyżej. Prawdziwa klasyka - nie z nazwy, ale dzięki swojej formie. Nie warto omijać takich filmów. Gdzie dzisiaj są tego typu produkcje?
8/10

Muszrom

ja Ci powiem gdzie są takie produkcje to "Powrót do Garden State"
a co do Hoffmana to faktycznie czasy dla niego znakomite "Maratończyk" no i oczywiście jak ktoś da radę to "Nędzne psy" to jest produkcja
http://www.filmweb.pl/film/N%C4%99dzne+psy-1971-9819

ocenił(a) film na 8
markin

Nędzne psy widziałem, świetne kino.
Moje pytanie jest tendencyjne, ale skoro podałeś ten tytuł, to go w swoim czasie sprawdzę jeśli mówisz, że jest tego warty.

ocenił(a) film na 10
markin

Hoffman był doskonały w "Nocnym Kowboju "

ocenił(a) film na 8
Lukas_59

świetny film, w ogóle nie czuć, że ma tyle lat na karku....Próbę czasu przetrwał jak mało który.

ocenił(a) film na 9
Lukas_59

skoro jest taki rewelacyjny to prosze, pisz chociaz poprawnie jego imie

absolwent cudowny, najbardziej bawi mnie fakt, ze pomiedzy pania robinson a glownym bohaterem rzeczywista roznica wieku wynosi 6 lat, tam miala wygladac na 20pare. i wcale nie wyglada na mniejsza :)

użytkownik usunięty
Lukas_59

Ten film ma w sobie coś co przyciąga, oczarowuje. Jest jednym z tych, do których wracam bardzo często - wciąż z równie ogromną przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones