PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 149
ocen
7,9 10 1 83149
8,3 41
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

Błąd?

ocenił(a) film na 10

Akurat wczoraj odświeżyłem sobie ten film i mam dwie spraw. A mianowicie w ciekawostkach jest napisane że występuje błąd w filmie ,,w scenie, w której Ben i pani Robinson spotykają się w jego samochodzie, a kobieta zabrania mu spotykania się z Elaine, widać, że pada rzęsisty deszcz. Kiedy jednak oboje wysiadają z pojazdu, okolicę oświetlają promienie słońca.''. Celowo cofnąłem do tego momentu i wydaje mi się, że osoba która to pisała się pomyliła bo oczywiście deszcze pada kiedy jadą ale gdy wybiegają z samochodu to rzeczywiście słońce świeci, ale deszcz nadal pada. A po drugie wydaje mi się, że znalazłem jeszcze jeden błąd w scenie kiedy Ben dowiaduje się, gdzie odbywa się ślub Elaine jedzie kabrioletem do Santa Barbara i a wiatr wieje mu w tył głowy to chyba nie zgodne z fizyką chociaż nie wiem nigdy nie byłem dobry z tego przedmiotu:) Czy może ktoś też to zauważył czy ja się po prostu mylę? pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Szalik999

Nie włosy w cabriolecie to żaden błąd. Obejrzyj sobie top gear'a, w którym testują cabrio i przewożą jakieś długowłose piękności :) Dla przykładu pierwsze co mi wpadło :) OD ok 3.40 http://www.youtube.com/watch?v=ksbclJ4nGSQ

ocenił(a) film na 10
rafi_brzuszek

Aha no rzeczywiście myślałem że to fake dziękować:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones