PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 191
ocen
7,9 10 1 83191
8,3 41
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

film "Absolwent" za równe 4.00 zł w hipermarkecie (wydanie 2 płytowe, VCD)
To równowartość wypożyczenia filmu dvd w wypożyczalni.
Terminator 2 też był w takiej cenie.

BRAK_UZYTKOWNIKA

No ja kupiłem już dawno chyba w wyborczej ( nie chce mi się sięgać do góry i sprawdzać ) i to w podobnej cenie ale na DVD

Waszes

Co za róznica czy DVD czy VCD? Jakość tak samo dobra. Ja mam oryginalne pudełko a nie kartonowe takie jak pewnie ty masz:)

BRAK_UZYTKOWNIKA

Te filmy które ja mam na VCD ( np Terminator 2, czy większość filmów Lyncha ) są w marnej jakości no i nie mają polskich napisów, tylko lektor. No fakt kartonowe:)

Waszes

Jak ja nabyłem kiedys Hanibala na VCD w jakiejs gazecie, to owszem - jakosc była kiczowata. Tym razem jednak jakosc jest przednia:)

BRAK_UZYTKOWNIKA

no naprawde zakup roku; ja obejrzałem w necie za darmo, a za 4zł kupię sobię puszkę pepsi

ocenił(a) film na 7
bigBangTheory

4 zyle za puszkę Pepsi? Gdzie ją kupujesz? W Grand Hotelu? ;-) Waszes dobrze napisał - wersja VCD to niezła kaszana - przepłaciłeś o 4 zł. A co do pudełka to kwestia gustu - ja akurat wolę kartonowe.

ocenił(a) film na 10
BRAK_UZYTKOWNIKA

Ja kupowałam ten film jako DVD na Allegro. Ale akurat była wyprzedaż tak więc udało mi się film nabyć za ponad 10 zł, zafoliowany :) . Nie było żadnego problemu z odtworzeniem go na moim odtwarzaczu DVD. Oglądam "Absolwenta" gdy tylko mi się podoba :-) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones