PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 149
ocen
7,9 10 1 83149
8,3 41
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

Kto lepszy?

ocenił(a) film na 8

Mamuśka czy córcia?

staszpio

Z mojego, wybitnie subiektywnego, a w dodatku kobiecego punktu widzenia stwierdzam: zdecydowanie mamuśka. Pomijam już urodę i seksapil, ale najważniejsze jest to, w jaki wyśmienity sposób potrafi kontrolować sytuację, zwłaszcza na początku relacji z Benem. To jak potrafi go wmanewrowywać, doskonale rozumie, jak działa jego psychika i co należy powiedzieć, by zrobił dokładnie to, na czym jej zależy. Wiecznie niezdecydowana i potrafiąca jedynie trzepotać rzęsami córeczka nawet się nie umywa.

ocenił(a) film na 10
staszpio

Ja jako mężczyzna stwierdzam, że zdecydowanie mamuśka!!! Szkoda, że ja takiej nie poznałem... ;(

użytkownik usunięty
Shyne

Niespełniona fantazja?

ocenił(a) film na 10

Niespełnione życie.

ocenił(a) film na 8
Shyne

Spokojnie, głowa do góry. Na mieście jest mnóstwo babek jej pokroju, które szukają wrażeń...
Nie ma co się załamywać, zawsze mogło być gorzej.
Pzdr.

Shyne

Cóż jak widać niektórzy lubią samo-maso. :P

Shyne

Na początku się roześmiałem, ale po chwili zdałem sobie sprawę, że mnie dotyczy ten sam problem.

użytkownik usunięty
Vaylander

Problem braku romansu ze starszą kobietą? MILF? No ładnie;p

Co to za żywot bez romansu z MILF'em? :( Zabijcie mnie.

użytkownik usunięty
Vaylander

A MILF to musi stara czy wystarczy że jest matką, bo tego nigdy nie rozumiem?;p Młode też są fajne, głowa i główka do góry:D

Nie musi być matką. Stara to też złe słowo. Lepsze to dojrzała albo doświadczona, najlepiej ze specyficznymi rysami twarzy zimnej suki - takie nas podniecają najbardziej :) Młode mnie będą podniecać jak w wieku będzie z przodu 4,5 albo wyżej, na razie jest 2 :)

ocenił(a) film na 8

MILF zaczyna się od 30-tki :)

staszpio

ej, weź nie strasz że ja już [z racji wieku] tylko na MILFy skazany jestem ;)

użytkownik usunięty
fox_77

Postaw granicę 29 lat i problem z głowy:D

Granice są po to, by je przekraczać ;)

użytkownik usunięty
kwadracik

Jak "Granice wytrzymałości" hehe, wytrzymałeś na tym?

Jakkolwiek wieloznacznie to brzmi :P, chodziło mi raczej o nieuchronność starzenia się.
Wiesz ja też miałem kiedyś (dawno) 28lat ;)
Tak więc "nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku", choć w stosunku do Twojej osoby jest akurat odwrotnie ;)

użytkownik usunięty
kwadracik

Już mnie na jakiśm forum MILFem nazwano, myślałam że gościa przez maszynkę od mięsa przemielę, miałby milf jak ch...:D
Nie no, nie wiek się liczy, chociaż z tymi młodymi samcami to ciężko wytrzymać;P

Fakt, wszystko co młode ma "zielono" w głowie, liczy się tylko doświadczenie i cierpliwość, które przychodzą z wiekiem :D

staszpio

Panowie - pogardzacie młodym ciałkiem ? Nie wierze...

ocenił(a) film na 8
fox_77

Bardziej mnie martwi pesymistyczny ton ich postów...

ocenił(a) film na 8
staszpio

jestem za mamuśką- dobrze wykreowana postać- córcia była niedopracowana, irytowała mnie tylko ;)

ocenił(a) film na 8
staszpio

Pani Robinson to milf

staszpio

Jedno zdanie: córka to mimoza. Skutecznie zepsuła mi film swoją bezbarwną, nudną osobą.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

O to to! ;d

ocenił(a) film na 6
staszpio

Mamuśka!

ocenił(a) film na 8
staszpio

Mamma!
Elaine nie ma czoła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones