PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 191
ocen
7,9 10 1 83191
8,3 41
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

I przyznam, że trochę się zawiodłam wątkiem z córką. Hm.

ocenił(a) film na 10
interplaygirl

Ja nie odebrałam tego negatywnie, choć przyznaję, że ilekroć oglądam ten film, zachodzę w głowę, o co chodzi z nocną wizytą Elaine w wynajmowanym przez niego pokoju Berkeley... To przenośnia? Wybitnie abstrakcyjna w dodatku?;) Myślałam, że tylko w polskich serialach nagminnie nie zamyka się zamka w drzwiach..;) A może dorobiła odcisk przy poprzednim spotkaniu gdy, skądinąd, też weszła "swobodnie" podobnie jak zresztą jej ojciec - co jeszcze akurat można wytłumaczyć przysługą wyświadczoną przez właściciela pensjonatu;)
Takie to myśli chodzą po głowie człowiekowi, gdy ogląda coś po raz... setny i kolejny. Zaczyna się czepiać, choćby uznawał go za arcydzieło w każdym aspekcie...))

ocenił(a) film na 8
katarzyna_is_szewczyk

tez sie nad tym zastanawialam ;) tego typu sceny przyczynily sie do tego, ze odebralam film jako bardzo naciagany i niejasny w przekazie. a Elaine? pff najpierw trzesli jej nad glowa rozmiarem E, pozniej Dustin udobruchal ja frytkami, dowiedziala sie ze jej nowa randka sypiala z jej wlasna matka, a pozniej ze ja rzekomo zgwalcila, weszla do pokoju Hoffmana mimo tego milego pana z dolu wynajmujacego pokoje, obiecala dwom facetom slub, a na koniec zwiala z maniakalnym wielbicielem sprzed oltarza wygrazajac rodzinie krzyzem.

ocenił(a) film na 8
zielone_sznurowadlo

Czy drzwi musiały być zablokowane? Czy wizyta istotnie odbyła sie nocą? Czy wchodząc do domu, musiała spotkac wlaściciela, ktory przecież nie waruje na korytarzu 24 h na dobę? Kto wywijał krzyżem?

ocenił(a) film na 9
hauser

kto wywijał krzyżem? toż to najlepsza scena w filmie (a w każdym razie, moja ulubiona) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones