PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223601}

Prowokacja

Today You Die
5,3 3 399
ocen
5,3 10 1 3399
Prowokacja
powrót do forum filmu Prowokacja

Jak dżinsy kowboja

ocenił(a) film na 3

Taki właśnie jest scenariusz - wytarty do granic możliwości. No i każda łajza podchodzi dotknąć pistoletem trzeciego guzika od koszuli pana Stevena, żeby ten mógł pochwalić się swoim aikido. Tyle, że w wielu scenach widać, że coraz częściej chwali się aerobikiem jego dubler. Jeden siwy pan parał się w filmie magią, która znacząco wpłynęła na niektóre sekwencje. Niecałe 9 minut przed końcem przez okno wylatuje dżentelmen, który przebijając szybę pokonuje jakąś magiczną barierę, która pozbawia go czarnej koszuli spod kamizelki, zmienia portki, buty i doczepia mu pas remontowy na narzędzia. Steven rzuca delikwentem w okno a z drugiej mańki wylatuje kto inny - istne czary!!!

Qxaniec

aaa tam, detale. Mi się podoba to że Seagal w wielu swoich filmach gra rozsądne osoby, jak ktoś ma spluwę to on rozwala go ze spluwy, a nie leci z pięściami i w nierealny sposób go zmiata. W jednej ze scen tego filmu zresztą było, jak się nie pieprzył z gościem tylko od razu go kropnął :D Poza tym w Prowokacji podoba mi się też to że Seagal jest wykreowany na socjopatę, a taki schemat mi się podoba, odstaje od różnych bohaterów kończących z kulą w głowie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones